Oferta
Projektujemy i budujemy oprogramowanie dla produktów IoT

Od poziomu czujnika do końcowej aplikacji. Projektujemy, rozwijamy i dostarczamy inteligentne rozwiązania IoT, łącząc specjalistyczną wiedzę inżynieryjną ze standardowymi komponentami urządzeń.

Oferujemy pełny zakres usług związanych z IoT, począwszy od specyfikacji, aż do gotowego produktu. Bezproblemowo integrujemy rozwiązania IoT z istniejącą architekturą przedsiębiorstwa. Prowadzimy analizę IoT, gromadzimy oraz analizujemy dane pochodzące z różnych urządzeń i sprzętu.

Oferujemy doradztwo z zakresu IoT. Nasi eksperci pomogą Ci odkryć nowe możliwości w Twoim biznesie dzięki technologii IoT. san

Specjalizujemy się w łączeniu urządzeń

Rozumiemy wyzwania związane z tworzeniem aplikacji dla urządzeń IoT

Posiadamy zaawansowana wiedzę

Nasz doświadczony zespół deweloperów może pomóc Ci przewidywać i rozwiązywać problemy

Posiadamy doświadczenie w IoT

Posiadamy szerokie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań IoT na rynek

  • potęga Internetu Rzeczy (IoT) i jego zastosowań
  • przykłady zastosowań IoT
  • aplikacje IoT są przyszłością urządzeń Internetu Rzeczy

Internet Rzeczy i aplikacje IoT eksplodowały na scenie B2B i B2C, ponieważ inteligentna technologia i urządzenia noszone zintegrowały się z naszymi biurami i domami. Od start-upów po firmy na poziomie korporacyjnym, Internet Rzeczy ma wiele zastosowań i już jest wykorzystywany do transformacji łańcuchów dostaw, zarządzania rolnictwem i wiele więcej.

Dobrą wiadomością jest to, że może zrobić to samo dla Twojej firmy, oszczędzając czas i pieniądze.

Strona internetowa to dziś konieczność każdego przedsiębiorstwa.

Nasza firma oferuje tworzenie profesjonalnych stron internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizujemy się w projektowaniu responsywnych stron, które doskonale wyglądają zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach. Zajmujemy się również optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz integracją z narzędziami analitycznymi.

Wykonywane strony są zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych, a także zgodnie z zasadami SEO, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Zajmujemy się również konserwacją i aktualizacją stron internetowych, aby zapewnić ich nieprzerwaną działalność.

Strona internetowa to dziś konieczność każdego przedsiębiorstwa.

Nasza firma oferuje tworzenie profesjonalnych stron internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizujemy się w projektowaniu responsywnych stron, które doskonale wyglądają zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach. Zajmujemy się również optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz integracją z narzędziami analitycznymi.

Internet Rzeczy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na interakcji z wieloma urządzeniami. Wdrażamy rozwiązania, które monitorują dane, automatyzują rutynowe procedury i przewidują, jak zoptymalizować zasoby. Skup się na tym, co ważne, włącz IoT.

Projektowanie płytek PCB

  • designing PCBs
  • PCB layout design
  • PCB circuit design
  • PCB board design
  • PCB design engineering

Projektujemy płytki PCB - jest to proces projektowania układów drukowanych, które są wykorzystywane do montażu i połączenia różnych elementów elektronicznych. W ramach tego procesu nasi inżynierowie projektują schematy połączeń elektrycznych, a następnie tworzą układy drukowane, na których umieszczone są ścieżki, połączenia oraz elementy elektroniczne.

Projektowanie płytek PCB wymaga od nas znajomości narzędzi CAD oraz specyfikacji technicznych związanych z danym projektem.

Dobrze zaprojektowana płyta PCB jest kluczowa dla poprawnego działania urządzenia elektronicznego i ma wpływ na jego niezawodność oraz trwałość.

Zobacz więcej naszych realizacji portfolio

IoT - realizacje

JAROCIN.pl

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA | POS

321transfer.com

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA

Bauking

STRONA INTERNETOWA - www.bauking.pl

MASTER CLIMATE SOLUTIONS

Aplikacja Mobilna | CRM

Germania Mint

Aplikacja Mobilna | CRM | NFC

Klienci o nas

Wszelkie elementy aplikacji mobilnej zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i skupieniem na naszej satysfakcji.

Dziękujemy przede wszystkim za częste doradztwo i wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań.

Obecnie korzystamy z ciągłego wsparcia w zakresie wdrażania kolejnych funkcji w aplikacji. Polecamy!

Robert ZmudaHebrock Polska Sp. z o.o.

Firma ta wykonała dla nas sklep internetowy market-rolniczy.pl. Firma okazała się być wysoce profesjonalna, odpowiedzialna oraz godna zaufania.

Z ich usług korzystamy od dłuższego czasu i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Marcin SzymczakMAR-ROL

Współpraca naszej firmy Eisystem z firmą INVESTIT SYSTEMS trwa już ponad 5 lat. w tym czasie udało się nam wspólnie zrealizować wiele projektów, między innymi:

- generator publikacji
- dziesiątki gier HTML
- kilka stron internetowych
- ekosystem dla naszych klientów.

Firma zawsze uczestniczyła w projektach ze 100% zaangażowaniem i proponował ciekawe rozwiązania technologiczne.

Polecam współpracę.

Marczello GeorgiewEiSYSTEM