Oferta

Dzięki odpowiednim technologiom możemy dostarczyć najlepsze rozwiązanie na platformy Android, iOS lub hybrydowe

Aplikacje mobilne stanowią doskonałe narzędzie do osiągania celów biznesowych, poprzez zwiększanie zaangażowania klientów, generowanie większych przychodów oraz wzmacnianie wizerunku przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalne projektowanie aplikacji mobilnych, które są idealnie dopasowane do strategii Twojej marki.

Aplikacje mobilne są skutecznym narzędziem, ponieważ oferują wygodę i są zawsze dostępne. Dzięki temu, że użytkownik ma je zawsze przy sobie, może z nich korzystać niemal zawsze i wszędzie, bez względu na ograniczenia czasowe czy geograficzne. To umożliwia nawiązanie bliskiej relacji między marką a klientem oraz pozwala na wykorzystanie tej relacji na wiele różnych sposobów. Aplikacje mobilne umożliwiają szybkie i wygodne zakupy, rezerwację miejsc, zbieranie opinii, udzielanie porad czy komunikację z pracownikami. Dzięki temu, że te funkcjonalne rozwiązania są zawsze w zasięgu ręki, marka może zyskać lojalność klientów i zwiększyć swoje przychody.

Aplikacje mobilne szyte na miarę

Tworzymy
aplikacje mobilne
DOBRZE
- za pierwszym razem!

android

development

Według statystyk na pierwszy kwartał 2021 roku, około 72% smartfonów na całym świecie korzystało z systemu operacyjnego Android. Jest to najpopularniejszy mobilny system operacyjny na świecie.

ios

development

Jest drugim najpopularniejszy mobilnym systemem operacyjny na świecie. A jego użytkownicy wydają najwięcej pieniędzy na pobieranie aplikacji lub zakupy w nich.

flutter

development

Flutter przejął rynek cross-platformowego developmentu aplikacji mobilnych. Jego szybkość, wydajność, popularność, łatwość w rozwijaniu sprawia, że jest naszą ulubioną technologią.

Od samego początku - od burzy mózgów, przez development po wsparcie do publikacji, jesteśmy dla Ciebie na każdym etapie.

1

Rozmowa i wycena

Nasza współpraca zaczyna się od dogłębnej analizy Twojego pomysłu biznesowego, wymagań dotyczących oprogramowania i oczekiwanych rezultatów. Nasz zespół angażuje się w projekt i ocenia go przez pryzmat trendów rynkowych, konkurentów i grupy docelowej. Określamy również wszystkie aspekty Twojego projektu i wiążemy je z oczekiwanymi krokami milowymi, kosztami, terminami i wynikami.

2

Makiety i projekty

Aby lepiej zrozumieć twoją wizję produktu, wykonujemy makiety wszystkich ekranów aplikacji mobilnej. Ten etap pomaga nam głębiej zrozumieć potrzeby końcowych użytkowników i dojść do najbardziej znaczących funkcji i interfejsów aplikacji. Na końcu tego etapu przedstawimy ci wstępne szkice projektów oraz dokładne wymagania projektowe.

3

Development

Następnie udoskonalamy projekty Twojej aplikacji i przechodzimy bezpośrednio do rozwoju oprogramowania. Nasi deweloperzy wybierają optymalny zestaw technologii, aby Twoje rozwiązanie było wysoko wydajne, bezpieczne i dynamiczne. Ostateczne wyniki są rygorystycznie sprawdzane przez naszych testerów. Harmonogram tej fazy zależy od złożoności i zakresu Twojego projektu.u Twojego projektu.

4

Testy

Testy aplikacji to proces sprawdzania funkcjonalności, jakości, wydajności i bezpieczeństwa aplikacji przed jej publikacją lub po wprowadzeniu zmian. Ich celem jest zapewnienie, że aplikacja działa zgodnie z oczekiwaniami użytkowników i spełnia wszystkie wymagania biznesowe oraz standardy jakościowe.

5

Publikacja

Kiedy Twój produkt jest gotowe, wdrażamy go i przygotowujemy aplikację do publikacji w odpowiednich sklepach. Nasz zespół pomaga w umieszczeniu aplikacji w App Store lub Google Play oraz spełnieniu wszystkich wytycznych. Kiedy Twoja aplikacja jest już dostępna, zapewniamy ciągłe wsparcie.

Zobacz więcej naszych realizacji portfolio

Ostatnio pracowaliśmy nad

JAROCIN.pl

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA | POS

321transfer.com

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA

Bauking

STRONA INTERNETOWA - www.bauking.pl

MASTER CLIMATE SOLUTIONS

Aplikacja Mobilna | CRM

Germania Mint

Aplikacja Mobilna | CRM | NFC

Klienci o nas

Wszelkie elementy aplikacji mobilnej zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i skupieniem na naszej satysfakcji.

Dziękujemy przede wszystkim za częste doradztwo i wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań.

Obecnie korzystamy z ciągłego wsparcia w zakresie wdrażania kolejnych funkcji w aplikacji. Polecamy!

Robert ZmudaHebrock Polska Sp. z o.o.

Firma ta wykonała dla nas sklep internetowy market-rolniczy.pl. Firma okazała się być wysoce profesjonalna, odpowiedzialna oraz godna zaufania.

Z ich usług korzystamy od dłuższego czasu i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Marcin SzymczakMAR-ROL

Współpraca naszej firmy Eisystem z firmą INVESTIT SYSTEMS trwa już ponad 5 lat. w tym czasie udało się nam wspólnie zrealizować wiele projektów, między innymi:

- generator publikacji
- dziesiątki gier HTML
- kilka stron internetowych
- ekosystem dla naszych klientów.

Firma zawsze uczestniczyła w projektach ze 100% zaangażowaniem i proponował ciekawe rozwiązania technologiczne.

Polecam współpracę.

Marczello GeorgiewEiSYSTEM