Oferta

PRZYSZŁOŚĆ

Dostarczamy elastyczne rozwiązania biznesowe przy użyciu technologii data science, uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji.

Sztuczna inteligencja kwitnie. Dzisiaj trudno znaleźć osobę, która nie wiedziałaby nic o AI. Firmy wykorzystują tę technologię, aby eksplorować nowe możliwości i zmniejszyć ryzyko błędów ludzkich.

Zajmujemy się rozwojem oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji bazując na wieloletnim doświadczeniu. Nasi specjaliści zbudują dla Ciebie kompletne rozwiązanie AI

Korzyści z zastosowania AI dla przedsiębiorstw

Zwiększona Efektywność

Zautomatyzuj procesy, zmniejsz ryzyko błędów ludzkich oraz oszczędzaj czas poprzez wykorzystanie modeli AI do optymalizacji procesów oraz podejmowania decyzji. Na rozwiązania AI nie mogą wpływać czynniki takie jak emocje, senność czy wypalenie, dzięki czemu ryzyko błędu ludzkiego jest zminimalizowane

Innowacje

Odkryj nowe możliwości biznesowe i generuj wzrost dzięki wykorzystaniu potęgi AI w swoim przedsiębiorstwie. To potężne narzędzie, które pomaga przedsiębiorstwom rozwiązywać problemy i optymalizować procesy wewnętrzne.

Przewaga Konkurencyjna

Systemy napędzane AI zwiększają wydajność i pomagają firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Sztuczna inteligencja może pomóc w przewidywaniu zmian na rynku i trendów, co pozwoli na bycie krok przed konkurentami.

Oszczędność

Optymalizacja procesów, automatyzacja żmudnych zadań i ograniczenie ryzyka błędu ludzkiego zaowocuje w dłuższej perspektywie cięciem zbędnych kosztów. Wdrażanie AI w procesy biznesowe znacznie upraszcza operacje i oszczędza czas na wykonywaniu rutynowych, powtarzalnych zadań.

Sztuczna inteligencja
to nie tylko modne słowo

Analityka danych

Proces strukturyzacji i analizy danych można znacznie przyspieszyć, wdrażając algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Tworzenie aplikacji AI zapewni Ci dostęp do cennych informacji i łatwe tworzenie uporządkowanych raportów.

Sieci neuronowe

Tak jak widzenie komputerowe naśladuje ludzkie oko, tak sieci neuronowe naśladują ludzki mózg. Sieć neuronowa to zestaw algorytmów wyszkolonych do dostrzegania podstawowych zależności w danych i przeprowadzania analizy predykcyjnej. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługę opracowywania oprogramowania AI i pomocy w zbudowaniu sieci NN.

Chatboty

Nasi programiści sztucznej inteligencji mają doświadczenie w budowaniu opartych na sztucznej inteligencji chatbotów dla stron internetowych i aplikacji mobilnych. Chatbot wspierany przez algorytmy sztucznej inteligencji może zwiększyć produktywność obsługi klienta i pozytywnie wpłynąć na doświadczenie użytkownika.

Przetwarzanie języka

Rozwiązania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) są w stanie zrozumieć i przeanalizować tekst pisany i mowę. Ta usługa rozwoju sztucznej inteligencji może służyć do tworzenia asystentów głosowych, zbierania danych o znaczeniu i emocjach oraz budowania bardziej wydajnej strategii komunikacji.

Wizja komputerowa

Widzenie komputerowe działa prawie jak ludzkie oko. Umożliwia maszynie identyfikację, przetwarzanie, rozpoznawanie i rozumienie wszystkich typów obiektów na obrazach i filmach. Pomożemy Ci zintegrować widzenie komputerowe z Twoją aplikacją, stroną internetową lub platformą.

Niestandardowe aplikacje AI

Niezależnie od tego, czy chcesz przeanalizować dane medyczne, przygotować listę rekomendacji dla użytkowników, przewidzieć ceny dla strategii sprzedażowej i marketingowej, czy osiągnąć dowolny inny cel biznesowy, nasi specjaliści przeanalizują Twoje wymagania i stworzą dla nich idealne, niestandardowe rozwiązanie.

Zacznij wkrótce, zbuduj szybko.

Stworzymy dla Twojej firmy oprogramowanie bazujące na sztucznej inteligencji - wyróżnij się na tle konkurencji.

Zależy nam na pomaganiu firmom w zrozumieniu możliwości uczenia maszynowego i powiązaniu ich z celami biznesowymi.

Świadczymy usługi doradcze opierając się na doświadczeniu we wspieraniu firm w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu oprogramowania opartego na uczeniu maszynowym.

Nasze zespoły są ekspertami w najnowszych i najlepszych praktykach uczenia maszynowego, modelowaniu danych, uczeniu głębokim, wizji komputerowej, przetwarzaniu języka naturalnego i nie tylko.

Wykorzystujemy te umiejętności, aby pomóc Twojej firmie wykorzystać cały potencjał, jaki ma do zaoferowania technologia uczenia maszynowego. Nasza firma pomaga przenieść Twoje pomysły na efektywne produkty.

Zobacz więcej naszych realizacji portfolio

Ostatnio pracowaliśmy nad

JAROCIN.pl

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA | POS

321transfer.com

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA

Bauking

STRONA INTERNETOWA - www.bauking.pl

MASTER CLIMATE SOLUTIONS

Aplikacja Mobilna | CRM

Germania Mint

Aplikacja Mobilna | CRM | NFC

Klienci o nas

Wszelkie elementy aplikacji mobilnej zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i skupieniem na naszej satysfakcji.

Dziękujemy przede wszystkim za częste doradztwo i wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań.

Obecnie korzystamy z ciągłego wsparcia w zakresie wdrażania kolejnych funkcji w aplikacji. Polecamy!

Robert ZmudaHebrock Polska Sp. z o.o.

Firma ta wykonała dla nas sklep internetowy market-rolniczy.pl. Firma okazała się być wysoce profesjonalna, odpowiedzialna oraz godna zaufania.

Z ich usług korzystamy od dłuższego czasu i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Marcin SzymczakMAR-ROL

Współpraca naszej firmy Eisystem z firmą INVESTIT SYSTEMS trwa już ponad 5 lat. w tym czasie udało się nam wspólnie zrealizować wiele projektów, między innymi:

- generator publikacji
- dziesiątki gier HTML
- kilka stron internetowych
- ekosystem dla naszych klientów.

Firma zawsze uczestniczyła w projektach ze 100% zaangażowaniem i proponował ciekawe rozwiązania technologiczne.

Polecam współpracę.

Marczello GeorgiewEiSYSTEM