O nas

Tworzymy oprogramowanie, które przekracza granice

Poznaj nas

Jesteśmy sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która wspiera nieprzerwanie swoich klientów od roku 2010. Nasze usługi świadczone są w oparciu o najnowsze, zaawansowane technologie pojawiające się stale na rynku informatycznym – szybko reagujemy na zmiany w trendach informatycznych.

Pracujemy zarówno dla klientów z całej Polski, jak i zagranicznych, klientów indywidualnych, małych i dużych przedsiębiorstw. Dbamy o ich satysfakcję i zadowolenie z powierzonych nam zadań. Zależy nam na utrzymywaniu z naszymi partnerami biznesowymi stałej współpracy.

digitalizacja biznesu
rozwiązania cyfrowe
IoT/AI innowacje zmieniające przyszłość

Razem stworzymy coś niesamowitego

Praca zespołowa

Posiadamy dużą wiedzę informatyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem w branży oraz bogate zaplecze techniczne. Wszelkie rozwiązania interaktywne dopasowujemy do potrzeb klienta docelowego, czyli Użytkowników Internetu. Najistotniejszym elementem jest dla nas duża estetyka i przejrzystość witryny internetowej połączona z prostym dla Użytkownika systemem nawigacji.

Kompetencje

Najnowsze technologie

Nasza kompleksowość w zakresie oferty wyróżnia się dzięki uzdolnionym oraz doświadczonym programistom, grafikom, pozycjonerom, specjalistom do spraw social media oraz marketingu. Największą wartością naszej firmy są ludzie: ich talent, ciekawe pomysły, bogate doświadczenie i umiejętności. Wszyscy jesteśmy zaangażowani w swoją pracę oraz otwarci na pomysły i nowe trendy.

Klienci o nas

Wszelkie elementy aplikacji mobilnej zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i skupieniem na naszej satysfakcji.

Dziękujemy przede wszystkim za częste doradztwo i wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań.

Obecnie korzystamy z ciągłego wsparcia w zakresie wdrażania kolejnych funkcji w aplikacji. Polecamy!

Robert ZmudaHebrock Polska Sp. z o.o.

Firma ta wykonała dla nas sklep internetowy market-rolniczy.pl. Firma okazała się być wysoce profesjonalna, odpowiedzialna oraz godna zaufania.

Z ich usług korzystamy od dłuższego czasu i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Marcin SzymczakMAR-ROL

Współpraca naszej firmy Eisystem z firmą INVESTIT SYSTEMS trwa już ponad 5 lat. w tym czasie udało się nam wspólnie zrealizować wiele projektów, między innymi:

- generator publikacji
- dziesiątki gier HTML
- kilka stron internetowych
- ekosystem dla naszych klientów.

Firma zawsze uczestniczyła w projektach ze 100% zaangażowaniem i proponował ciekawe rozwiązania technologiczne.

Polecam współpracę.

Marczello GeorgiewEiSYSTEM